Складання будівельно-кошторисної документації

Ми виконуємо роботи зі складання кошторисів та кошторисної документації (форми КБ-2в) на БМР (будівельні та монтажні роботи), а так само для розрахунку завданих вам збитків (розрахунок відновної вартості  об’єкта) внаслідок затоплення, пожежі або інших механічних пошкоджень / руйнувань об’єкта, проводимо  перевірку і аналіз кошторисної документації.

Аналіз будівельних кошторисів.
Послуги з аналізу кошторисів (проектно-кошторисної документації) на будівництво і ремонт, а також  послуги зі складання будівельних кошторисів в наступних випадках:

Вам необхідно складання будівельних кошторисів, для розрахунку завданих вам збитків (розрахунок  відновної вартості об’єкта) в слідстві затоплення, пожежі або інших механічних пошкоджень / руйнувань  об’єкта;
Вам потрібно звірка обсягів будівельних робіт по кошторисах з фактично виконаними роботами;
При аналізі кошторисної документації перевіряються розцінки на роботи, вартість застосовуваних  матеріалів і їх кількість, доцільність застосування тих чи інших матеріалів та остаточна сума. Також  необхідно порівняти склад робіт, внесених до кошторисів.

Необхідно також порівняння кошторисних цифр з даними проекту і з контрольними вимірами (їх необхідно  проводити, особливо на додаткові роботи, які не були передбачені проектом).

Програмне забезпечення:

При складанні сметної документаціі наші експрти використовують ліцензійний програмний комплекс АВК-5 («автоматизований Випуск кошторисів, 5-та версія» — державною мовою) орієнтований на «Правила визначення вартості будівництва ДБН Д.1.1-1-2000 (з урахуванням доповнень і змін) і призначений для автоматизованого випуску ресурсної вартісної документації, використовуваної в будівництві.