Контакти

Ми раді вітати Вас на нашому сайті!

Регіональне судово-експертне бюро-це команда професійних судових експертів, що володіє великим досвідом експертної діяльності. Наше підприємство засноване в 2000 році і вже пройшло необхідні етапи становлення, що стало запорукою стабільності і високої надійності для діяльності своїх клієнтів.

Динаміка і непередбачуваність змін в законодавстві, посилює необхідність залучення фахівців в сфері судової експертизи та експертних досліджень, в тому числі для захисту своєї приватної власності, бізнесу і нерідко свободи.

Висновок незалежного судового експерта — іноді стає тим останнім вагомим аргументом, який впливає на чашу правосуддя.

Регіональне судово-експертне бюро веде стриману цінову політику.

Вартість послуг оголошується тільки після визначення обсягу роботи, можливості проведення дослідження по суті і ніколи не виставляється «із запасом».

Ми не приховуємо, що зацікавлені в Вас. Ми працюємо заради нашої спільної мети — надійності ділових відносин, професійності виконання будь-якої роботи і як результат-стабільності у розвитку.

Вся інформація на даному сайті розміщена для орієнтації та ознайомлення з основними напрямками роботи нашого підприємства. Для отримання більш детальних консультацій звертайтеся в офіс фірми і по телефоном (067) 97-32-770

Ми раді кожному клієнту!

ТОВ РЕГІОНАЛЬНЕ СУДОВО-ЕКСПЕРТНЕ БЮРО

69005 м. Запоріжжя, вул. Перемоги 121
+38 (067) 97-32-770 (Viber, Telegram)
наша електронна адреса: rseb_@ukr.net